31 Aralık 2018 Pazartesi

2018'in ardından

2018’in ardından…

Merhaba değerli takipçim bir yılı daha acısıyla ve tatlısıyla geride bıraktık. Hayat bazen güzellikler bazen de hüzünler getirdi. 2018 giderken bana çok şey öğretti… Herkese hak ettiği değeri vermem gerektiği konusunda. Yeni dostluklara yelken açıp, hayatımda insan yönünden sadeleşmeye gittim ve gitmeye de devam edeceğim.

2018’de neler yaptım…
Bol bol okudum, izledim, spor yaptım ve yüzme kursuna gittim (Evet yüzme öğrendim ama hâlâ denizde yüzemiyorum) , vazgeçilmezim diyet yaptım bol bol, nikâh şahidi oldum(Canım Tuba’mız evlendi Elif ve Ben de bu güzel anın şahidi olduk), ufak tefek sorunlar (Kocaman bir menüsküs yırtığı dışında) sağlıklı oldum.
Bu arada diyet yaptım derken Diyetisyen Özge Bezirci’nin şekersiz 21 gün diyeti ile sağlıklı beslenmeye başladım. Kesinlikle siz de sağlıklı beslenmek istiyorsanız instagramdan @sekersiz21gun hesabını takip edin derim…


2019 hayatımıza mutluluk, huzur, sağlık, bereket ve başarı getirsin… 2019’da eksilmeden bol kahkahalı bir yıl geçirelim.

MUTLU YILLAR
ÇİLEK KIZ
Yasemin

3 yorum:

 1. Merhaba ziyarete geldim, sizi de bloguma beklerim

  YanıtlaSil
 2. I was diagnosed of herpes virus, I have tried all possible means to get cure but all my effort proved abortive, until a friend of mine introduced me to a herbal doctor called Chief Dr Lucky, who prepare herbal medicine to cure all kind of diseases including herpes virus (Herpes), when i contacted this herbal doctor via email, he sent me herpes virus herbal medicine via courier service, when i received the herbal medicine he gave me step by step instructions on how to apply it, when i applied it as instructed i was totally cured from the virus within 3 weeks of usage. Contact this great herbal doctor today to get your cure. 
  Via Email : chiefdrlucky@gmail.com
  Whats App : +2348132777335
  website : http://chiefdrluckysolutionhome.website2.me/   

  YanıtlaSil